پشتیبانی 24 ساعته: 33241000-011

چرا ما بهترینیم؟

1_(( کمربند ایمنی)) :

بستن کمربند ایمنی برای مسافران اتوبوس الزامی است لذا برای جلوگیری از افزایش تصادفات جراحتی و فوتی در جاده ها باید این اصل رعایت گردد.طبق مطالعات انجام شده سه پنجم تصادفات جاده ای به دلیل عوامل رفتاری می باشد.در میان شاخص های توسعه ایمنی راه،رفتار کاربران قلب توسعه ایمنی راه به شمار میرود و استفاده از کمربند ایمنی مهمترین رفتار محافظتی در رانندگی است به همین دلیل ما نیز تاکید ویژه ای به این امر داشتیم ،داریم و خواهیم داشت.

2_(( پخش فیلم)) :

سیستم صوتی و تصویری اتوبوس های این شرکت مجهز میباشد.پخش فیلم های بروز و جدید در داخل اتوبوس برای جلب رضایت مسافران از اهداف اصلی ما است زیرا باعث می شود مسافران از آن حالت یکنواخت و خستگی و کسالت دربیایند و با دیدن فیلم تنوعی برایشان ایجاد شودالبته لازم به ذکر است (نه با صدای بلند که باعث ازار و اذیت بقیه مسافران شود).

3-((آب رایگان)) :

همانطور که همه ما میدانیم این مهم است که در تمام روز آب بنوشید . ایران پیما همیشه برای شما یک بطری آب فراهم می کند .زمانی که شما خسته اید میتوانید نیرو تازه بگیرید و ریلکس باشید و جرعه ای بنوشید و از سفر لذت ببرید .

4-راننده های این شرکت از بهترین و مجرب ترین راننده ها میباشند همچنین دوره های آموزشی را مرحله به مرحله طی کردند.

5-این شرکت قراردادهایی نیز با کارخانه های سازنده اتوبوسهایی از قبیل رانیران ، عقاب افشان و ....دارد.

6-در اتوبوس ها جای شارژ گوشی موبایل تعبیه شده.

7-شرکت ایران پیما دارای مدیر فنی توانمندی میباشد.( اتوبوس قبل از حرکت توسط مدیر فنی چک خواهد شد)

8-پرسنل این شرکت افرادی باتجربه و توانا میباشند که برخورد مناسب با مسافر را  از لحظه حضور در پایانه تا لحظه سوار شدن از ارکان اصلی میدانند.

9-مهمترین اصل برای شرکت ایران پیما نحوه فروش بلیط میباشد که به نحو احسن انجام میشود.(اینترنتی،کارت به کارت،و.......)

در آخر باید گفته شود که کوشا بودن ما در حوزه رفاه و آسایش مسافر، بالا بردن ضریب امینی مسافر است.

این شرکت همواره تلاش دارد که در همه زمینه ها بهترین باشد.

 

چشم انداز

مطابق سفارش مشتری مستقیما انطور که او میخواهد و آنچه که او میخواهد رفتار کنیم چنانچه که چندین سال تاثیر این دیدگاه در این شرکت کاملا محسوس بوده و همچنین تبدیل شدن ایران پیما به برند برتر در حوضه داخلی و گاهی به عرصه بین المللی در بازار... ارائه و فروش بلیط با تاکید ویژه بر کسب اعتماد مشتریان و مسافران از طریق سرآمدی سازمانی بر مبنای کنترل کیفیت و در اخر لازم به ذکر است که این برند معروف در شرف تبدیل شدن به شرکتی زنجیره ایست که در کمال صداقت با تمرکز به ارزش های انسانی،اسلامی و اخلاق حرفهایی قانون مدارانه را سرلوحه خود قرار میدهد.